Mayor te Amstelveen

In opdracht van Hiensch Engineering BV te Amsterdam hebben wij voor het appartementen complex Mayor in Amstelveen energielabels nieuwbouw verzorgd voor alle bouwdelen van The Mayor.

The Mayor aan de Burgemeester Rijnderslaan, is een transformatieproject. Het voormalige KPMG kantorencomplex wordt omgebouwd tot acht hoogwaardige residences, met garden- en luxe appartementen en penthouses.

Met deze werkwijze op hoofdlijnen is met geometriesoftware van Vabi Elements het gebouw in 3D op te bouwen waarmee wij energielabels hebben geexporteerd naar Vabi EPA-software.

Voor een offerte voor energielabels voor wooncomplexen kunt u contact opnemen met uw adviseur via het contactformulier van KEI-Advies bv.